SERWERY DEDYKOWANE


Serwery Dedykowane w HEXCORE.PL

Serwery dedykowane to rozwiązanie kierowane do osób, które wymagają najwydajniejszych rozwiązań. Decydując się na serwer dedykowany otrzymujesz fizyczny serwer będący tylko i wyłącznie do Twojej dyspozycji. Zamawiając serwer dedykowany otrzymujesz pełny dostęp do serwera z możliwością dowolnej konfiguracji. Serwer dedykowany to idealne rozwiązanie dla osób oraz firm chcących dowolnie skonfigurować swoje środowisko, to również idealne rozwiązanie dla develperów szukających wygodnych rozwiązań do stworzenia własnego środowiska developerskiego czy agencji interaktywnych do hostowania stron swoich klientów. Serwer dedykowany to gwarancja wydajności i dedykowanych zasobów.

W naszej ofercie proponujemy dwa rodzaje serwerów dedykowanych: serwery dedykowane w opcji root oraz zarządzane serwery dedykowane. Serwer dedykowany w opcji root to serwer z zainstalowanym minimalnym systemem (system do wyboru), z możliwością dowolnej i swobodnej konfiguracji przez użytkownika. To idealne rozwiązanie dla osób chcących samodzielnie skonfigurować serwer do swoich potrzeb. Serwery dedykowane root to idealna podstawa do stworzenia własnego środowiska pracy. Natomiast zarządzany serwer dedykowany to idealne rozwiązanie dla osób szukających skonfigurowanego i gotowego do pracy serwera. Zarządzany serwer dedykowany jest dostarczany z panelem DirectAdmin, aby zarządzanie serwerem było jeszcze prostsze. Dodatkowo nad pracą serwera czuwają nasi administratorzy, dokonując aktualizacji oraz modyfikacji, zapewniając jego bezproblemowe działanie.

Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne – skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.Serwery Dedykowane Root

Serwery dedykowane root, czyli tzw. niezarządzane serwery dedykowane to rozwiązanie kierowane do osób oraz firm, które samodzielnie skonfigurują swój serwer oraz będą nim administrować we własnym zakresie. Serwery dedykowane root to idealne rozwiązanie do zbudowania własnego środowiska do uruchamiania aplikacji. Wraz z serwerem dedykowanym w opcji root otrzymujesz wybrany system operacyjny w minimalnej wersji oraz pełne dane dostępowe pozwalające na swobodną, dowolną, konfigurację oraz zarządzanie serwerem. Jeśli chcesz samodzielnie skonfigurować swój serwer oraz nim zarządzać to niezarządzany serwer dedykowany będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły


Zarządzane Serwery Dedykowane

Zarządzany serwer dedykowany to idealne rozwiązanie dla osób oraz firm poszukujących serwera dedykowanego, skonfigurowanego i gotowego do pracy. Zarządzany serwer dedykowany to serwer w pełni skonfigurowany przez nas. Wraz z serwerem otrzymujesz wygodny panel DirectAdmin, aby zarządzanie serwerem było jeszcze prostsze. Dodatkowo nasi administratorzy będą czuwać nad Twoim serwerem nie tylko pod względem bieżących aktualizacji ale także będą monitorować działanie usług oraz dostępność serwera. Tak by reagować na wszelkie ewentualne nieprawidłowości. Dzięki temu możesz skupić się na swoim biznesie natomiast wszelkimi kwestiami technicznym zajmie się nasza firma.

Szczegóły