HOSTING WWW


HOSTING w HEXCORE.PL

W naszej ofercie hostingu, znajdziesz serwery wirtualne z dyskami SSD oraz z panelem DirectAdmin. Serwer wirtualny to idealne rozwiązanie dla początkujących jak i bardziej rozbudowanych serwisów. Chcesz uruchomić stronę firmową? Pocztę elektroniczną czy bloga? Z naszymi serwerami wykonasz to bez najmniejszych problemów. Dodatkowo dyski SSD zapewnią szybką i komfortową pracę z naszymi serwerami.

Zamawiając serwer WWW z naszej oferty, otrzymasz pakiet dodatkowych usług oraz narzędzi w postaci wygodnego autoinstalatora skryptów z możliwością automatycznej aktualizacji skryptów jak również z możliwością wykonywania ich automatycznych kopii bezpieczeństwa. Możesz również w prosty i szybki sposób wykonać swoją stronę internetową za pomocą dostępnego kreatora stron WWW, a dwukrotna kopia bezpieczeństwa w ciągu dnia, zapewni pełne bezpieczeństwo Twoich danych. Jeśli masz pytania związane z naszą ofertą lub nie wiesz jaki pakiet wybrać – skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.DirectAdmin Hosting SSD

Serwery WWW SSD z panelem DirectAdmin to wygodne i intuicyjne rozwiązanie dla osób i firm, które chcą szybko i sprawnie uruchomić swój serwis oraz w prosty sposób zarządzać swoimi usługami. Za pomocą panelu DirectAdmin uruchomisz konta pocztowe, dodasz konta FTP czy utworzysz kolejne domeny wraz z bazami danych MySQL. Wszystko przy pomocy intuicyjnego panelu w języku polskim. Aby praca z naszymi serwerami była wygodna, wyposażyliśmy nasz panel w dodatkowe funkcje takie jak: autoinstalator skryptów Softaculous, za pomocą którego zainstalujesz wybrany skrypt a także zautomatyzujesz jego aktualizacje czy wykonywanie kopii zapasowych. Dodatkowo dla jeszcze większej wygody i bezpieczeństwa danych, z poziomu panelu możesz przywrócić kopię dowolnego pliku czy bazy MySQl, dzięki dwukrotnej kopii zapasowej. Dbamy również o bezpieczeństwo Twoich skryptów dlatego z poziomu panelu możesz sprawdzać stan swoich skryptów i reagować na ewentualne problemy. Dodatkowo wygodny, responsywny webmail oraz serwowanie stron przy pomocy komercyjnego serwera LiteSpeed Enterprise znacznie zwiększą wydajność Twojej pracy z naszymi serwerami.

Wszystkie konta są uruchamiane na serwerach z dyskami SSD. Hosting został zoptymalizowany do obsługi WordPressa!

Szczegóły